KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13205404
nr 1320 5404
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, "Gurka", Haskel 160. Signerad, numrerad EA III/VI, oramat löst blad, bladets mått: 62x75 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 april 2020
kl 20:47:54
300 kr
450 kr
600 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander